Charytatywny spektakl teatralny "Biuro Matrymonialne" na deskach sceny GOK w Perzowie

12 kwietnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbyło się przedstawienie teatralne, tylko dla dorosłych, pod intrygującym tytułem: „Biuro matrymonialne”. Przedstawienie było kolejną i ostatnią już odsłoną cyklu spotkań zorganizowanych w gminie Perzów w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. W komedii na podstawie scenariusza Andrzeja Dembończyka wyreżyserowanej przez nauczycielkę Joannę Kułak wystąpili nauczyciele i rodzice uczniów ze szkoły podstawowej nr 1 w Sycowie: Aleksandra Rubik, Piotr Prędki, Dorota Balcer, Dagmara Kowalska, Justyna Kurzyńska, Izabela Noczyńska-Drozd, Gabriela Gigiel, Bartosz Zajdler, Tomasz Romanowski, Witold Gręda, Barbara Kraska, Bożena Malinowska, Monika Bugała, Beata Noculak, Anna Hoja, Adrianna Nowak i Agnieszka Kuźmicz. Aktorzy w niezwykle zabawny i barwny sposób przedstawili perypetie samotnych osób poszukujących swojej drugiej połowy. Licznie zgromadzona publiczność perzowska zachwycona była profesjonalną grą aktorską, scenografią, kostiumami, choreografią.
Podczas przedstawienia przeprowadzono została zbiórkę pieniędzy dla Łukasza – ojca uczennicy sycowskiej podstawówki, chorego na zespół Guillaina-Barrego
Na przedstawienie zaprosiła mieszkańców Wójt gminy Perzów Danuta Froń oraz występujący w jednej z głównych ról kierownik Urzędu Gminy w Perzowie Piotr Prędki.  Wójt Danuta Froń podziękowała mieszkańcom i gościom za liczne przybycie i finansowe wsparcie w chorobie Łukasza. „Dziękuje Państwu za hojność, za dobre serce i za dzisiejszą obecność. Tak duże wsparcie finansowe  dla pana Łukasza to akt Waszego dobrego serca i wielkiej empatii – powiedziała Wójt Danuta Froń.