XX Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Kępińskiego

W dniu 15.12 2019r. Na sali sportowej w Trębaczowie zorganizowany został już po raz kolejny Mikołajkowy Turniej piłki siatkowej pod Patronatem Starosty kępińskiego Roberta Kieruzala.

Wójt Gminy Perzów Danuta Froń wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół w Trębaczowie Arturem Tokarzem oraz Kierownikiem ds. sportu i rekreacji Panem Adamem Kłodnickim, dokonali uroczystego otwarcia turnieju i tym samym powitali wszystkich przybyłych zawodników kolejnej edycji. Organizatorem turnieju był nauczyciel WF Dawid Misiak.

Na turniej przybyły 3 drużyny: Volleyball Team Perzów, KS Volley Trzcinica oraz KS Kąty. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” do 3 wygranych setów. Jako Pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy z klubu KS Kąty oraz Volleyball Team Perzów, mecz zakończył się zwycięstwem Drużyny KS Kąty 3:0. w następnym meczu KS Kąty podejmowało Volley Trzcinica i pomimo zaciętej walki w pierwszym i drugim secie zespołowi z Trzcinicy nie udało się wyrwać chociażby jednego seta drużynie KS Kąty. Mecz zakończył się zwycięstwem 3:0 i tym samym dał zespołowi KS Kąty niekwestionowane pierwsze miejsce w całym Turnieju. W ostatnim meczu trwała zacięta walka o druga lokatę pomiędzy klubem z Trzcinicy, a klubem z Perzowa. Tutaj do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy aż 5 setów, w których o zwycięstwie decydował TIE BREAK a w tym, lepsi okazali się zawodnicy z Trzcinicy pokonując Perzów 3:2 co dało im 2 miejsce w rozgrywkach natomiast na trzecim miejscu turniej zakończył klub Volleyball Team Perzów. Zawody przebiegły w sympatycznej atmosferze, żaden z zawodników nie doznał poważnej kontuzji, a w przerwie pomiędzy meczami zawodnicy mogli odpocząć i zregenerować siły przy posiłku oraz ciepłej herbacie.

Wręczenia dyplomów oraz pucharów dokonał Kierownik ds. sportu i rekreacji starostwa powiatowego Adam Kłodnicki